سفارش تبلیغ
صبا ویژن
رسول خدا فرمود : «نزد خداوند، هیچ چیز دشمن تر از خانه ای که بر اثرطلاق ویران شود، نیست» . سپس امام صادق علیه السلام فرمود:«خداوند ـ عزّوجلّ ـ، به سبب دشمنی ای که با جدایی داشت، درباره طلاق تأکید ورزید و سخن را در آن باب، بارها بازگفت. [صفوان بن مهران ـ از امام صادق علیه السلام نقل می کند ـ]


ارسال شده توسط قدیری در 89/9/26:: 7:54 عصر

آتشى که عمر بن سعد ( ل ) در سال 61 هجرى به خیمه هاى ابا عبدالله ( ع ) انداخت 1327 سال با جهل و نادانى و نامردى مسلمانان شیعه نما امتداد پیدا کرد تا در عاشوراى 1388 از سر فندک فتنه گران بیرون زد و و باز هم بوى دود و رنگ خاکستر از خیمه گاه سیدالشهداء پیدا بود .

 

آنچه نسل به جا مانده از قوم خوارج و فرزندان خلف کوفیان نامسلمان در هتک حرمت حریم مقدس امام حسین ( ع ) کردند اولین جرقه اش وقتى زده شد که همین قوم الظالمین تمثال مبارک بنیان گذار جمهورى اسلامى ، امام خمینى ( ره ) را پاره و پایمال کردند و اهل بیت او لب از لب وا نکردند ، اما در مقابل این جوانان و مردمى بودند که هیچ قرابتى به جز سله عشق با حضرت امام ( ره ) نداشتند و آسمان را به زمین دوختند در اعتراض به این مصیبت چونان قوم بنى اسد که شهداى کربى را بعد از اینکه خویشان و هم شهریانشان عده اى به اسارت رفتند و بعضى فرار را بر قرار ترجیح دادند اکرام و دفنشان کردند .

 

آرى ، آنچه بر سر ما رفت از خود ماست ، اگر رحم و رأفت جمهورى اسلامى و مهر پدرانه و حکمت على منشانه مقام معظم رهبرى ، امام خامنه اى ( حفظه الله ) نبود و اگر مردم ما گوش به فرمان ولیشان نبودند و صبر پیشه نمیکردند به جلال و جبروت خدا قسم که که امروز نه فتنه اى بود که در سست ایمانان رخنه کند و نه فتنه گرى بود که خیمه آتش بزد و خون به دل اهل عشق کند .

 

اما امسال سالى دیگرى است ، سال همت مضاعف و کار مضاعف است ، ما حوانانى که طلایه داران نسل سوم این انقلابیم همتمان را مضاعف کرده ایم در دفاع از حریم دین و ولایت و انقلاب و میهن ، دیگر دستى جرأت نمیکند به خیمه گاه عشاق تعرض بلکه حتى نزدیک شود ، زیرا امروز ما به وسعت تمامى ایران عزیز همگى از نسل بنى انقلابیم ، بازمانده بنى هاشمیم و از تبار بنى اسد .

 

ما یاد گرفته ایم و ملکه ذهن کرده ایم که اذا ضربتم نضرب ، خط قرمز ما دین است و ولایت ، بیایید تا ببینید ما چه میکنیم و چه در چنطه داریم ، امروز و مولاى ما على است و ما جملگى عماریم و نمیگذاریم کارمان به آنجا بکشد که مولایمان نداى هل من ناصر سر بدهد .

 

بصیرت حسینى جوانان این خاک مقدس امروز تیرى شده است به چشم اصحاب فتنه ، تیر سه شعبه حرمله ( ل ) در روز عاشورا از گلوى على اصغر رضیع ( ع ) کمانه کرد و طى این سالها با عشق و ارادت و بصیرت سیعیان به حق اهل بیت ( ع ) آب دیده شد و امروز حلقون اصحاب استعمار و فتنه را دریده است تا دیگر فریاد گوش خراش و و روح آزارشان فضاى پاک ذهن مردم این خاک عزیز را آلوده نکند .

 

امروز دیگر نسل کوفیان در این سرزمین ریشه کن شده است و ما همگى و به وسعت 70 و اندى ملیون همگى از تبار 72 عاشقیم .

 

در همین ارتباط دو کلیپ فتنه عاشورای88 را به حضور همه عزیزان معرفی مینماییم / لطفا در انتشار این دو کلیپ همکاری لازم را بعمل بیاورید

 

 

با تشکر از جبهه وبلاگی غدیرارسال شده توسط قدیری در 89/9/24:: 12:43 صبح

بسم رب الحسین ع

 

کربلا

اصلاً حسین جنس غمش فرق می کند
این راه عشق پیچ و خمش فرق می کند

اینجا گدا همیشه طلبکار می شود
اینجا که آمدی کرمش فرق می کند

شاعر شدم برای سرودن برایشان
این خانواده، محتشمش فرق می کند

“صد مرده زنده می شود از ذکر یا حسین”
عیسای خانواده دمش فرق می کند

از نوع ویژگی دعا زیر قبه اش
معلوم می شود حرمش فرق می کند

تنها نه اینکه جنس غمش جنس ماتمش
حتی سیاهی علمش فرق می کند

با پای نیزه روی زمین راه میرود
خورشید کاروان قدمش فرق می کند

من از حسینُ منی پیغمبر خدا
فهمیده ام حسین همش فرق می کند

شاعر: علی زمانیان

 

این شب ها ما را از دعای خیرتان فراموش نکنید

یامهدی عجارسال شده توسط قدیری در 89/9/14:: 1:1 صبح

به نام خدا

کاروان آسیایی آزادی غزه به لاهور رسید.
تصویر : استقبال مردم لاهور از کاروان آسیایی

 

 

وعده خدا محقق شدنی ست...ارسال شده توسط قدیری در 89/9/14:: 12:37 صبح
[نوشته ی رمز دار]  


کلمات کلیدی :

ارسال شده توسط قدیری در 89/9/12:: 8:17 عصر

به نام خدا

"کار نمادین و درخشان اعزام کاروان دریائی به غزه، باید در دهها شکل و شیوه‌ی دیگر بارها و بارها تکرار شود. حکومت سفاک صهیونیست و حامیان آن بویژه آمریکا و انگلیس باید قدرتِ شکست‌ناپذیر عزم و بیداریِ وجدان عمومی جهان را در برابر خود ببینند و حسّ کنند."
قسمتی از پیام امام خامنه ای در پی جنایات دریایی رژیم صهیونیستی

کاروان آسیایی آزادی غزه دیروز از دهلی عازم شهر محاصره شده ی غزه شد.بعد از جلوگیری از کشتی های کمک به غزه که به منظور شکستن این حصر تاریخی اقدام کردند،این بار در شکلی دیگر کاروان کمک به مردم بی سلاح غزه از دهلی راهی این شهر می شود. این حرکت در حالی در حال شکل گیری است که هر روز فشارها به مردم این شهر بیشتر و بیشتر می شود.لزوم حرکت های این چنینی  آنجاست که  زمانی محاصره غزه شکسته می شود که مسئله غزه ابتدا  تبدیل به یک مطالبه جهان اسلامی شود و بعد از آن مطالبه حقوق بشری در سراسر جهان گردد و در این صورت فشارها به رژیم صهیونیستی زیاد می گردد و مجبور به عقب نشینی می شود.

 

ویژگی کاروان آسیایی آزادی غزه همین جاست که  از میان چند کشور برای دریافت کمک به مردم این شهر عبور می کند و در این میان اولا موجب بیداری مردم مسلمان می شود و ثانیا موجب دریافت کمک های مردم می شود و ثالثا چهره های شاخص از میان کشور ها که در این کاروان حضور پیدا می کنند، موجب می شود حساسیت این کاروان بیش از اندازه شود و در صورتی که رژیم صهیونیستی بخواهد به این کاروان حمله کند،خشم مضاعف ملت ها را در پی خواهد داشت.

کاروان آسیایی آزادی غزه احتمالا اوایل محرم به ایران می رسد و بعد از عبور از چند شهر بزرگ ،مسیر پیش بینی شده را دنبال می کند و به مقصد می رسد(إن شاالله). با توجه به اهمیت این کاروان و دستورات امام خامنه ای مبنی بر پیگیری کاروان ها در شکل های مختلف ،حمایت همه جانبه مردم مسلمان را می طلبد.

البته قرار گرفتن فرصت محرم برای کمک به این کاروان،همزمان با عزای حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام فرصت مغتنمی است

خدایا فرج منجی بشریت را هرچه سریعتر برسان
یامهدی عج   1   2      >
درباره
صفحات دیگر
آرشیو یادداشت‌ها
لینک‌های روزانه
پوندها

موسیقی وبلاگ